Květen 2014

Colour book challenge-Černá/šedá

31. května 2014 v 21:44 | Callia |  Videa
Ahojky. Tak sjem tady s dašlím článkem. Dneska je to challenge od Ilonky. No.. Nevím co íce napsat, jelikož to píšu docela pozdě, s prstama od tužky a docela mimo... :D Takže jediné co řeknu je... Užijte si video! :)
PS: Zítra večer nebo pozítří ráno vám tady dám obrázek toho, co jsem dneska kreslila. :)
PS2: Omlouvám se za svůk vzhled. :D Je víkend a to se nemaluji. :D Takže uvidíte všechny moje "nedokonalosti". :D Ne že by na tom nějak záleželo xD
Callia

Otrokyně měsíce- 19. Kapitola

30. května 2014 v 12:00 | Callia |  Otrokyně měsíce
Ahojky. Zase a opět další článek! Hu hu! :D
Je přednastavený, ale to vůbec nevadí. V tuto dobu jsem už zřejmě doma(nebo možná ne.... Nevím) jelikož máme dneska hec olympidu, takže máme zkrácený den. :D Ale to je vedlejší.
Tuhle kapitolu jsem psala já a no... mám z ní smíšené pocity. :D Ten konec... Hmm...Romantika! :D
Co jsem chtěla hlavně napsat je to, že kdo si nevšiml, pod tímto článkem je taková... jakoby bonusová kapitola k Otrokyni. ADAM VS LUKAS
Ne... Opravdu to není nijak brutální a ani tam není bitka. :D
Jinak si užijte kapitolu. :)
Více v celém článku.

Otrokyně měsíce- Adam vs Lukas

29. května 2014 v 19:13 | Callia |  Otrokyně měsíce
hojky. Tak jsem tady s dašlím článkem. Asi si říkáte, co to zase je? No.. Myslím, že jsem to u minulé kapitoly psala, ale nejsem si tím zcela jistá Jak určitě víte )nebo nevíte, protože si minulou kapitolu zřejmě nepamatujete) Adam měl s Lukasem nějaký problém, který se už v další kapitole nijak neřešil. Nebyla tam o něm ani zmínka. A tak jsme se s Abigail rozhodli(nebo spíš.. ona to vymyslela) :D Že vám to tak nějak přiblížíme. Zase se o Adamovi dozvíte něco víc... Ale spíše se dozvíte víc o Annabeth... A taky vlastně o Lukasovi.. Možná na něj změníte názor.. No nevím. :D Posuďte to sami.
PS: Psala Abigail. :)

PS2: ZDE předchozí kapitola. :D

PS3: Už mám napsanou další kapitolu k Otrokyni, takže ji tady očekávejte už zítra. :D
Více v celém článku.

Já, pisálek-7,8,9

27. května 2014 v 8:39 | Callia |  Účastním se
Ahojky. Ano ano ano. Opět informatika. Opět internet. Opět nějaký projekt. :D Dneska už je to dokončení Já, pisálek. Ano. Dneska už je to konec. No nic. Doufám, že si to užijete. :)
Více v celém článku.

Pár foteček

26. května 2014 v 18:54 | Callia |  Fotky
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Píšu jej u babičky na mobilu takže se omlouvám za chyby. Fotek je jenom pár. Byla jsme s kamarádkou na kole (včera) a jeli jsme se projet až na přehradu. No a vlastně i za přehradu. :D. A tak jsem tam pár fotek vyfotila.Nejsou nijak upravené. :)

PS: Zítra nebo pozítří očekávejte další fotky tentokrát s květinami. Ano. Nějak mě postihlo focení. :D
PS2: Je to Kružberská přehrada. :D


Callia

LBA- Opět a znovu :D

25. května 2014 v 19:21 | Callia |  Účastním se
Ahojky. Jsem tady s dalším článkem. A ano... vidíte správně. Je to opět a zse liebster blog award. Ale vy už jistě víte, že já jsem hodná duše a nikoho nominovat nebudu, i když by se to mělo. :D Já prostě nechci být zlá, protože vím, že na tuhle "věcičku" už máme všichni asi nervy. :D
Odpovědi v celém článku. :) :D

Monthly darkness- 5. Kapitola

23. května 2014 v 20:12 | Callia |  Monthly darkness
Ahojky. Tak jsem tady se slibovanou další kapitolou. Rozhodla jsem se pro Monthly darkness, tak doufám, že se Vám bude alespoň trochu líbit, protože já si ji nejsem moc jistá. Připadá mi, že se to moje psaní nějak zhoršuje či co.... No nevím... Počkám na vaše reakce. :D
PS: Co říkáte na design ve velkém? :D
V minulé kapitole: Siena to zvládla. Dostala se k Bojovníkům. Ale co bude dál?
Více v celém článku.

Nové designy

22. května 2014 v 6:00 | Callia |  Změny
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Všimli jste si, jak často teď přidávám články? No.. Jelikož je za chvilku už budou prázdniny, tak se do školy nemusím tolik učit. Není tolik písemek a tak má habaděj času. Navíc.. Ty moje problémy. :D Spousta článků byly prostě moje kecy. A proč to tady vůbec píšu?
Jenom aby jste věděli, že dokud ve škole zase nebudou dvě a možná i více písemek denně, budu se pokoušet tady přidávat články každý den. Nebo ob den, takže se připravte na záplavu článků! :D

A teď... Jelikož jsem si změnila přezdívku, musel se změnit design. Na tom starém je moje stará přezdívka. A já potřebuji pomoc. Vytvořila jsem tři designy. A nevím, který dát na blog. Dole pod článkem máte anketu, tak hlasujte. Nebo klidně napište do komentářů. To je jedno. :D Prostě... Který by se vám na blogu nejvíce líbil?
PS: Ten citát je všude stejný, protože.. je prostě krásný. :3


Já prostě nevím.. Líbí se mi všechny, i když ten poslední.. Nevím. :D Poraďte! :D
Callia

Naděje?- Báseň

21. května 2014 v 13:07 | Callia |  Básničky
Ahojky. Tak jsem tady s dašlím článkem. Píši ho v hodině Psaní deseti. A ano, opět jsem na netu. :D No.. Básničku jsem napsala v hodině... teď nevím jestli matiky nebo angličtiny, ale myslím, že angličtiny. Nevím jestli se vám bude líbit, ale tak nějak vypisujisvé pocity... Dneska se pokusím sepsat nějakou kapitolu. Zřejmě Temného tajemství nebo možná Monthly darkness.. Nevím. Co by jste chtěli více vy? Monthly darkness nebo Temné tajemství? :) Budu ráda, když mi to napíšete.
Tak a teďuž k té dost pochmurné básničce, kteroujsem nevěděla, jak mám pojmenovat. :D
Takže... Tady je.

Naděje?

Černé peří padá
žlutá růže rudne
moje srdce strádá
anděl z nebe padne.

Rozthrneš tělo
vypustíš strach
láska je dělo
život je prach.

A duše krvácí
a oči pláčou
naděje vytrácí
se spolu s tou barvou.

Svět je teď černý, bílý, šedý
už není modrá, žlutá, zelená
můj život se rozpad celý
cítím se být ztracená.

A tak jen píši, čtu a píši
slzy schnou mi na tváři.
Chtěla bych vědět, kdo mě slyší...
Kdo zachrání mě před tím zlem
kdo vytáhne mě z toho ven.

Tak.. Co na to říkáte? Já vím.. Divný. :D
Callia


Všechno má dvě strany, ale já je neviděla...

20. května 2014 v 17:33 | Callia |  Blbůstky
Ahoj. Co mám jenom napsat? Omlouvám se za spamy, ale teď tohle bude přibývat možná docla často, protože.. Období, ve kterém jsem je naprosto k hovnu...........................................................................................................................

Fairy Tales- 10,11,12,13

20. května 2014 v 8:30 | Callia |  Účastním se
Ahojky. Hádejte... kde jsem? Ano. Jsem ve škole. Máme informatiku a já jsem opět na netu. :D Co už.. :D No.. Dlouho tady nebyl žádný projekt, takže jsem se rozhodla, že tady zase něco vložím. :)
KDO JEŠTĚ NEČETL ČLÁNEK S BÁSNIČKOU A ZMĚNOU MÉ PŘEZDÍVKY: ZDE
A teď už...
Více v celém článku.

Temné tajemství+Přezdívky

19. května 2014 v 15:30 | Callia |  Temné tajemství: skrytý démon
Ahojky. Tak jsem tady s dašlím článkem. Možná si říkáte, co je to za název. A co to zase budeza kravinu. :D Takže jako první tady dám ty přezdívky.
Rozhodla jsem se změnit si přezdívku. Proč? Je to jednoduché. Včera jsem se zaregistrovala na jedno rpg, kde jsem si pojmenovala postavu. A to jméno se mi strašně zalíbilo. :D Ale nebojte.. Pořád je to skoro to samé.
Ale aby to nebylo jen tak... o ničem, tak jsem se rozhodla tady dát všechny mé přezdívky. Takže, tady jsou:

Calla*=)*Blue
Calla-Blue
CallaBlue
Calla
No a nynější přezdívka je:
Callia
Já si rostě nemůžu pomoct. Strašně se mi to jméno líbí! :3

A teď se dostávám k tomu Temnému tajemství. Zřejmě vám došlo, že to má co dočinění s mojí povídkou Temné tajemství: Skrytý démon. K téhle p ovídce jsem ve škole vymyslela dvě básničky. (Vymyslela jsem je už tak před měsícem, možná i dřív) Vložím sem jenom jednu, protože... prostě tady dám jenom jednu. :D
Tady je:

Temné tajemství: Skrytý démon
Co když jsi smrt i spása?
Co když jsi temná krása?
Co když jsi všechno jen člověk ne?
Co když to tajemství strašné je?
Co když srdce již není tvé?
Co když tvá duše zahyne?
Co stane se když zemřeš sní?
Tvé modré oči se promění.
Už nebudeš se více znát,

pekla by ses měla bát.

Co na ni říkáte? Já si myslím, že celkem ujde, i když mohla být lepší. :/
Callia


Diskusní článek- Knihy vaší babičky

17. května 2014 v 13:54 | Calla |  Diskusní články
Ahojky. Tak jsem tady po hodně, hodně, hodně dlouhé době s dalším diskusním článkem. Je to asi zvláštní téma, ale já ho prostě musela dát, protože to co jsem u babičky našla... :3333

Ale zpět k článku. Včera večer jsem šla spát a jen letmo jsem koukla na poličku u postele a najednou... Co to..?! Nevím, jestli někdo znáte Nostradama a knihu Nostramadova proroctví. No pokud ne, tak si to vygooglete. :D A prostě jsem šla spát a v polčice tu knihu vidím.
Nejsou to přímo všechna jeho proroctví. Je to kniha, která tam vždy má nějaké to čtyřverší a k tomu nějaké povídání. No musím vám říct, že jsem si z tama hodně přečetla a mám dost. Jako že.... Nechápu to. Jak to mohl vědět? Jak?!
Tady máte fotku. (Moc to nejde vidět) :D

A to nebylo všechno. Jsem si začala prohlížet tu poličku a uviděla jsem tam tři knížky poskládané na sobě. Nevěděla jsem co si o tom myslet, ale dneska ráno jsem si to půjčila a četla. Některé ty příběhy... wow... Jedna knížka je o vesmíru a o tom, že v něm nejsme sami. Tu jsem ještě nečetla, ale hodlám se do toho pustit. Další je o zvláštních lidech... Např. dívka, která byla přes 40 let v jakém si stavu "komatu" nebo lidé, kteří přežili to, že měli zemřít atd. četla jenom o poltergaistech a zjeveních. :D Pro vás to zřejmě zní jako fantasmagoria a hodně z vás těmhle "blábolům" nevěří. No... Já ano. Myslete si co chcete, ale já tomuhle věřím. A věřím i spoustě jiných věcí. Podle mě existuje nějaký posmrtný život. Existují duchové a tady tyhle věci.
Tady jsou fotky knížek.

A tady je takový citát z té knížky záhadné přízraky.

Nevím proč, ale strašně se mi ten citát líbí. Je zvláštní, protože všichni tvrdí, jak utkíajá do fantasie. Jak utíkají před realitou. A tenhle citát říká, že vlastně žijeme ve fantasii a hledáme realitu. Je to zvláštní, nemyslíte?
A takovýhle citátů je v knize spousta.

A nakonec Vám tady chci něco napsat. Doufám, že až budu dospělá budu mít tolik knížek co moje babička. Protože ta má knížky úplně všude. V ložnici, v pokoji, v obýváku, v krabicích. A nakonec... Celý sklep je zaplněný krabicemi ve kterých jsou knihy. A nekecám. Opravdu celý sklep. Vyfotila bych to, ale... no... řekněme, že jsem líný člověk na to, jít do sklepa a vyfotit to. :D Navíc jsou tam pavouci.. A to by mě mohl stihnout záchvat strachu a to by vážně nedopadlo dobře. :D
Možná... Pokud se mi bude chtít to vyfotím a dodatečně tady tu fotku dám. Ale asi si říkáte, co tohle všechno má společného s diskusí.

Je to jednoduché. Chtěla bych vědět, jaké knihy vlastní vaše babička? Nebo děda? To je jedno. Prostě starší generace.

Moje babička má spousty knih ve kterých se jedná tady o tohle téma. O duchách, posmrtném životě, kyvdlech, vesmíru atd.
Ale ve sklepě je asi tak polovina těch knih detektivky. A co jsem se babičky ptala, říkala, že hodně četla knihy od Aghaty Christie. (Doufám, že se to tak píše)

A co vaši prarodiče? Jaký je jejich oblíbený autor? A žánr? A mají nějaké knihy, které vás zaujaly? Nebo jsou to knihy, které by jste si nikdy nepřečetly? Napište do komentářů. Ráda si počtu, jaké poklady vlastní vaše babičky. A co víte... Třeba objevíte knihy, které vás zaujmou a o kteržch jste ani nevěděli, že je vaši prarodiče mají. Tak jako já. :D

PS: Jak to tak vidím... Asi to vážně zajdu vyfotit. A pohledám ještě nějaké knížky. :D
Calla

Temné tajemství: Skrytý démon- 4. Kapitola

15. května 2014 v 17:03 | Calla |  Temné tajemství: skrytý démon
Ahojky. Tak jsem tady konečně s další kapitolou. Dneska je to Temné tajemství: Skrytý démon. Oprvadu se vám omlouvám, že tady tak dlouho nic nepřibylo, ale jaksi jsem nestíhala a navíc mám pocit, že mě stihl takový ten... pisatelský blok. :D No.. Nevím co více bych k tomu řekl.
Je to psáno s bolestí vrtaného zubu (dneska jsme byli u zubařky) takže se nedivte, pokud to bude trochu.... blbě napsané. :D Jinak se vám omlouvám za chyby.
V minulé kapitole: Dessie konečně zjistila jména některých svých věznitelů. Ale jedno chtěla vědět mnohem víc. Kdo je sakra ona? A dozví se to někdy?

Více v celém článku.

A je to tady zase.... :D

11. května 2014 v 17:20 | Calla
Ahojky. Já vím, já vím. Asi vás těmahle článkama o Divergenci už pěkně štvu. Ale když... On je t tak boží film! :D Ne.. nebudu se tady znovu rozplývat. Dneska tady chci napsat ár... faktů? Detailů? Nevím. :D

1) Jako první věc je to, že jsem dneska byla znovu na Divergenci v kině. Spolu s mamkou. Seděli jsme v řadě E, ocž je na mě dost nízko, ale bohužel už nebyly jiná místa. :D A tak se dostávám k poznámce číslo dvě.

2) Když jsem se ráno koukala na net na cinestar, tak v celém sále byla volná pouze 4 místa. Když jsme tam byli, zdálo se mi, že nic voleného nebylo. :D Proč?

3) Protože dneska měl Cinestar akci. Pro členy CC byla vstupenka do kina za 50Kč a pro nás, nečleny to stálo jenom 70Kč. Tak proč tam nejít, že jo? :D

4) Ještě před začátkem filmu jsem se naštvala. Před námi seděly dvě holky a povídali si. A najednou jsem slyšela, jak ta jedna říká: Je to prej hodně podobné Hunger Games. LIDI PROBOHA!!!!!!!!!! Já už jsem normálně aletgická na to, když to někdo porovnává s HG. Vždyť to má společné max. to, že je to dystopie. Ale to bych potom mohla říct, že je Hostitel jako HG a že je Dech jako HG. Vždyť ve všech dystopických knížkách jd o to, že se někdo vzbouří proti systém. Takže... Tohle tvrzení mě pěkně namýchlo. -_-

5) URIAH VE FILMU BYL!!!!!!!!!!! Alespoň podle mě. Když jsem na tom byla popré, tak jsem si myslela, že tam nebyl, ale dneska jsem si něčeho všimla... Když jdou po té cestě s tou vlajkou, tak za Tris přijde takový černoch a říká ji o tom.. o té lanovce či co to je. :D A potom, když jsou na té střeše tak ji ten černoch podává ruku. A to v knize myslím dělal Uriah ne? :D Takže ve filmu byl. Podle mě. :D

6) Opět jsem se naštvala. Jedna holka na fb (stránku udávat nebudu) napsala svůj názor na film. Já vím, že každý si myslí něco jiného, ale jenom to všechno okritizovat, nic nepochválit a prostě říct, že to byla kravina, že odcházela pořádně naštvaná a že to ti, kteří nečetli knihu nepochopili.... Jako promiňte, ale to mi přijde dost hnusé. Když samotná autorka knih řekne, že je s filmem spokojená i herci spokojená tak.. Já to nechápu. Jasně. Taky mi tam pár věcí chybělo. Taky jsem měla vůči něčemu výhrady, ale kdyby to mělo být do posledního detailu podle knihy, tak ten film má snad.... 10 hodin. Vážně mě te její názor naštval. Kdyby alespoň napsala, že se ji nelíbil, ale herci byli fajn. Nebo že efekty nebo akce byli fajn. Ale ne. Ona rpostě napíše, že ji to zklamalo, že ji to připadalo jako úplně jiný film než Divergence kniha a hotovo. Šmitec. Tohle mě.. s prominutím.. pořádně nasralo. Takže... Pokud máte někdo stejný názor, a Divergence se vám nelíbila, tak prosím. Ale vždycky je alespoň jedna věc, která jakž takž ujde. A mě připadá, že pokud ji ten člověk nenapíše, tak... já nevím. Jako by se snad ani nedíval...
Vím, že to možná zní tak, že vám vyvracím váš názor a že se hold nedokážu smířit s tím, že se to někomu nelíbí. Ale... Cítím to tak, jak jsem to napsala. Já neberu názor, který mi ukazuje samá negativat, ale žádná pozitiva. ;)

7) To je asi tak všechno, co jsem chtěla napsat. Hlavní pro mě bylo napsat 5 a 6, protože shodně lidí tvrdí, že je to strašná škoda, že tam nebyl a že to tím popopo..... a že si zadělaly problémy na další díl. :D

Tak toť vše. Potřebovala jsem se vypsat. :D takže... Já se s vámi prozatím loučím. Doufám, že stihnu napsat nějakou kapitolu a zítra nebo pozítří ji tady přidám. :)
PS: Omlouvám se za chyby. :D
Calla

Blogové ohlédnutí- Duben

9. května 2014 v 20:46 | Calla |  Videa
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Dneska je to Blogové ohldénutí za měsíc duben. Nebudu to více zdržovat. Užijte si vedjko. :D
PS: Omlouvám se za malý obraz... Příště to zkusím s mobilem na... Ležato? :D
PS2: To modré, co mám na ruce opravdu není modřina. :D Je to.... lopatka namalovaná kamarádkou. (Ve škole... Jak jinak) :DD
PS3: Ten růžový pramínek ve vlasech je namalován růžovým zvýrazňovačem. Ach ano.. Ta nuda dělá své. :D
PS4: Zrovna ten obrázek co je tady, než spustíte video.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Calla

Monthly darkness- 4. Kapitola

8. května 2014 v 9:34 | Calla |  Monthly darkness
Ahojky. Tak jsem zde s dalším článkem. Dneska je to další kapitola Monthly darkness. Ale protože si myslím, že si předchozí kapitolu nepamatujete (protože už je to opravdu dlouhá doba co tady nějaká přibyla) tak ZDE máte odkaz.
Doufám, že se kapitola bude líbit, i když já osobně si myslím, že mohla být napsána lépe. Nevím... :D
V minulé kapitole: Siena bojoval s Magijcem. Podle její trenérky však byla průměrná, možná i něco méně. Po cestě zpátky potkala svého bratra, kterého opravdu nemá v oblibě. Ale co proti němu má Lukas?
Více v celém článku.

Divergence

6. května 2014 v 17:17 | Calla |  Dobré filmy
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Dneska je to taková... jakoby recenze. Ale prosím vás.... Nebrte to nějak oficiálně. Nehledejte tam určité body jako děj a názor a můj popis děje atd. Je to spíše takový můj výpis toho, co se mi na tom líbilo a nelíbilo. Toť vše. Nic ofociálního. :D
No.. Nebudu to více zrdržovat. Jdu na to.
Lead characters Tris and Four stand above a futuristic Chicago.
Více v celém článku.

DIVERGENCE!!!+ Pár věcí... :D

5. května 2014 v 16:01 | Calla |  Blbůstky
Ahoooooooooooooooooooooj! Hiiiii! Nazdaaaaaaaaaaaaaar!.. Ne. Vůbec mi nehrabe. :D Ok.. Jsem v pohodě.. Jdu k článku.
Jak už jsem minule psala, včera jsem byla s mamkou a kamarádkou v kině (V Bredě) na Divergenci a bylo to.... WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW! Já nevím jak jinak to popsat... prostě úžasný! Ten film je naprosto skvělý!
Já jsem knihy četla už dvakrát (kromě 3 dílu. Ten čtu zrovna teď na mobilu nebo noťasu. Jak kdy a jak se mi chce. :D) a když jsem ten film viděla poprvé na noťase v dost hnusné kvalitě tak se mi nelíbil. Ale v kině... nromálně se mi chtělo dvakrát brečet! MNĚ! Já brečela jenom i Titanicu a to jenom, když jsem ho viděla poprvé. Jinak ne! (No dobře... ještě u Vzhůru do oblak... :D) Ale to je jedno. Hlavní je, že film byl opravdu senzační.
Dneska se pokusím napsat takovou.. recenzi? Řekla bych spíše názor na tenhle film a zítra by se měl objevit na blogu. :)
A další věc je ta, že jsem si tam jela koupit kraťase a nějakou sukni... No.. Místo sukně jsou to šaty a ještě dvě knížky. Tak.. Tady jsou fotky:

Šaty :3 Kraťase :D :3 Plakát z kina :444 :D Jedno zlatíčko! <3
A druhé zlatíčko <3

A jako poslední vám chci napsat.... OKMAŽITĚ SE JDĚTE PODÍVAT NA DIVERGENCI, PROTOŽE JE TTEN NEJÚŽASNĚJŠÍ FILM!!! :D
PS: ZLODĚJKA KNIH JE TAKÉ ÚŽASNÝ FILM. URČITĚ SE NA NĚJ PODÍVEJTE!
PS2: ANO, vím, že jsem psala s Caps Lock. :D
Calla

Temné tajemství: Skrytý démon- 3. Kapitola

3. května 2014 v 10:20 | Calla |  Temné tajemství: skrytý démon
Ahojky. Tak jsem konečně s dalším článkem tady! Omg.. Jak dlouho jsem tady nebyla? Připadá mi to jako včnost. A moc se vám za to omlouvám. :/
Jinak... Zítra jedu na Divergenci! Takže tady možná přibydou nějské fotky věcí, co si chci koupit! :D
PS: Užijte si kapitolu, i když je hodně krátká. A za to se taky omlouvám. :/
PS2: Nějak moc se omlouvám, nezdá se vám?
PS3: Ten nápis jsem si dala přeložit na google translate takže je to možná blbost :DDDD V další nebo dalšídalší kapitole se dozvíte, co to znamenalo. (Překlad) :D
V minulé kapitole: Dessie se probudila kdesi ve vězení Jediné co ví je to, že ji neustále oslovují jako nějakou Akumu a o ni sami si říkají Lovci. Co je to za blázny?

Více v celém článku.