Září 2014

Psaní...

27. září 2014 v 13:23 | Callia |  Informace
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem.
Pokud jste si četli minulý článek, tak víte, že chodím do Literárních dílen. A tam se samozřejmě musí psát. Nebo spíše takhle... Za domácí úkol vždycky dostaneme něco napsat. Např. teď jsme měli napsat něco, co nemáme rádi. (Já nemám ráda přeslazené romány, česká jména v povídkách atd.) A tak jsem na to napsala krátkou povdíku. (V blogovém světě jednorázovku) A tady je jedna věc, kterou vážně ale vážně nechápu.

Když dostaneme nějaký ten úkol, nebo máme napsat něco v těch dílnách nebo tak, tak to napíšu. Docela i bez problému. Prostě v klidu a s chutí. Jenže potom usednu za noťas, otevřu nějakou ze svých povídek a nic. Najednou jakoby se mi prostě nechtělo psát. Přitom si myslím, že alesoň jedna z nich má dobrý základ, takže tím, že bych si myslela, jaká je to blbost a žebych ji měla co nejdříve smazat to nebude.
Pak jsem přemýšlela, jestli to prostě není tím, že už jsem dlouho nepsala jenom kapitolu. Ale to mi přijde taky jako blbost...

Takže já nevím. Vždycky tady slibuju a slibuju, že se tady nějaká kapitola objeví a ono nic. Je mi to vážně líto, ale nechápu, proč se to děje. Prostě se mi vůbec do psaní nechce a ani nemám moc nápadů. :/
Ale pokud se mi někdy podaří zase zajet do starých kolejí, tak tady určitě něco objevíte. :) Myslím z kapitol. :)

Pokud by vás napadlo, jak se... rozepsat, určitě mi to napište do komentů. Třeba co děláte vy, když máte takový nějaký blok. A taky mi napište, co zrovna v téhle době posloucháte?

PS: V poslední době ujíždím na instrumentálních písničkách. :333
Callia


Vyhodnocení SB

21. září 2014 v 20:15 | Callia |  Wanna be
Ahojky. Tak jsem tady s kraťoučkým článkem.
Jak už řík název, jde o vyhodnocení SB. Jsem ráda, že se Vás tolik zapsalo, ale zároveň je mi líto, že jste se nezapsali všichni. Ale jelikož vím, že někdo si to třeba vůbec nepřečetl nebo neměl čas nebo co já vím, tak se pořád ještě můžete zapsat. A to pod jakýkoliv článek. Prostě napište, že chcete zůstat jako moje SB a já si vás zapíšu.

Jinak... V SB jsou ti, kteří se zapsali tučným písmem, ostatní tím normálním. Znamená to, že vás, kteří se nezapsali, budu obýhat méně. Bohužel. Vás ostatní budu obýhat tak, jak jen to půjde. :)

Callia

Adapťák- Když vám jeden člověk změní život

19. září 2014 v 21:24 | Callia |  Deník
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Jak už říká název, je to popis našeho adapťáu, který byl tento týden: od úterý do pátku.

Ještě než se začnu vypisovat z mých šílených pocitů, chci vám říct, že jsem chtěla vytvořit video. Bylo by tam pár krátkých záběrů z městečka a ke konci by tam byl i můj intr. Bohužel mě to napadlo až dneska a tak jsem v městečku všechno točila až na poslední chvíli a to hlavní jsem nenatočila. Takže žádný video, bohužel. Ale dám vám tam pár obrázků z googlu. :DDD

Ty odstavce v celém článku jsem rozdělila takovými podnadpisky. :) :D Co je důležitý a co méně :D
A teď už se dáme do deníku. :)

Třídění SB+ deník

12. září 2014 v 17:38 | Callia |  Wanna be
Ahojky. Jsem tady s dalším článkem. Jak už říká název, jedná se o třídění SB.
Ještě než začnu, chci, aby jste věděli jednu věc. Tohle třídění nedělám pro to, že by mě některé blogy přestaly bavit, nebo pro to, že tady někdo chodí víc a někdo míň. Prostě si chci jen udělat pořádek v tom, kdo stále chce být SB a kdo ne. Toť vše. :)

A jak že to máte vůbec udělat? Je to jednoduché. Do komentářů napište svoji přezdívku, blog a zda chcete zůstat nebo ne. :) Čas máte do příštího pátku. Max. soboty (19.9. max. 20.9.2014)

A teď... V celém čláku je něco z mého života, či-li nějaký další článek do deníku. :)

Škola, intr+ vysvětlení

7. září 2014 v 12:11 | Callia |  Deník
Ahojky. Konečně jsem se dostala na blog.Ani nevíte, jak mi to psaní článků chybělo!
Jistě jste si všimli, že poslední článek tady byl... 31. myslím? No.. Ono je to vlastně jedno.
Už včera jsem chtěla tenhle článek napsat, ale ne a ne se přihlásit na blog.cz Prostě jsem tam zadala jméno a heslo a nic. Prostě jsem se nemohla přihlásit. To byly zase moje nervy! :D

Dneska jsem si pro to odinstalovala a znovu nainstalovala Operu a volala! Funguje to. :D Takže tímhle se chci vlastně i omluvit, že jsem včera konečně obýhala, ale pokud jste tam našli můj komentář, zřejmě jsem tam neměla avatar a odkaz na blog atd. :D A taky, že tenhle článek tady je až dneska.
Jinak jsem vás oběhla všechny a články si přečetla, i když jste tam možná neobjevili můj koment. :)

Tak.. Ale teď k té hlavní náplni dnešního článku. Jak už říká název, a vy to určitě všichni víte, letos jsem šla do prváku na střední škou a s tím i na intr. A jelikož mi kdosi v komentářích psal, zda vám o tom napíši, tak jsem se rozhodla, že jo Sice jsem to neměla v plánu, ale stejně jsem si říkala, že bych měla něco dát na blog. :D Takže... Jdeme ne to!

Jinak... Ten obrázek nemá s článkem co dělaat, jen jsem zrovna hledala nějakou novou tapetu na noťas. :D