Říjen 2014

Temné tajemství: Skrytý démon- 7. Kapitola

21. října 2014 v 18:47 | Callia |  Temné tajemství: skrytý démon
Ahojky. ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! OPRAVDU JE TADY DALŠÍ KAPITOLA!
Já se opravdu dokopala k tome, abych něco sepsala. :D A jak už jste si jistě všimli, podle názvu, je to další kapitola Temného tajemství. No.. Já ani nevím, jak to více okecávat.
Snad vás chci jen poprosit o trochu schovívavosti, protože.. Přeci jenom už je to nějaký ten měsíc, co jsem nic nenapsala a tak je možné, že se můj styl trochu zhoršil. Možná tam budu opakovat slova atd. Ale doufám, že to nevadí. A že když jsem dokázala napsat tuhle kapitola, dokážu napsat i další. :D :)
A teď už šupito presto! Jde se na věc! :D
V minulé kapitole: Dessie se dozvěděla, že pro všechny své blízké je mrtvá. Dostalo ji to, ale ještě více ji dostalo, když zjistila, že ovládá jeden z mocných živlů.
Více v celém článku.


Nenávidím a miluji- Susan Thomas

5. října 2014 v 11:11 | Callia |  Blbůstky
Ahojky. Jsem tady s dalším článkem.
Včera (ale přečetla jsem si to až dneska) mi přišel e-mail od autorky knížky Nenávidím a miluji. Prosila mě, zda bych mohla tak nějak... propagovat tuhle knížku. Aby se o ni dozvědělo více lidí, protože ji prý nakladatelství nezajistilo propagaci. :)
A tak jsem se rozhodla, že vám tady hodím tenhle článek. :)

Začala bych asi tím, že vám zd dám odkaz na webovky, vstahující se ke knize.

Samozřejmě si tam můžete přečíst, o čem vlastně kniha je atd., ale bude lepší, když vám tu anotaci dám i tady. :)

Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.
New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.

Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít se za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

Zde je obálka knihy:
nenavidimamiluji

Ráda bych o knize napsala více, jako např. svůj názor na ni, ale bohužel jsem ji nečetla. Ale pokud se k téhle knize nějak dostanu a přečtu si ji, tak tady určitě očekávejte nějakou tu... "recenzi" (spíše moje vykecávání o knížce než recenzi...) :D
PS: Budete chtít můj včerejší zážitek z Maze runner (Labyrint-útěk)? Napsala bych to v dalším článku, zřejmě jako deník. :)
Callia