Březen 2015

Jediná bez přání- 10. Kapitola

31. března 2015 v 21:34 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahojky. Tak jsem tady s další kapitolou. Nechci to více zdržovat, protože neustále vypadává Wi-fi a já musím využít chvíle, kdy ještě funguje, abych tenhle článek mohla zveřejnit. :D Takže si užijte čtení. :)
Více v celém článku.

Agniteris- 9. Kapitola

30. března 2015 v 21:26 | Callia |  Agniteris
Ahojky. :) Tak jsem tady s další kapitolou Agniteris. Nechci nijak zvlášť zdrřovat, takže vám jenom popřeju, abyste si užili kapitolu. :)
Více v celém článku.

1. narozeniny! :3

26. března 2015 v 20:07 | Callia |  Blbůstky
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Jak už říká název, tenhle blog slaví své 1. narozeniny!
Abych byla upřímná... Zpozdila jsem se o jeden den. Narozeniny měl přesně včera, ale tak.. Zase tak moc to nevadí no ne? :D

Tímhle článkem bych vám hlavně chtěla strašně moc a moc poděkovat za to, že můj blog pořád ještě navštěvujete a že vás baví číst mé povídky a mé články plné nesmyslů a určitě i chyb. :D Opravdu jsem strašně vděčná, že jste tady vdrželi ten celý jeden rok a co víc... Mnoho z vás semnou bylo i na minulém blogu, takže už mě navštěvujete přes dva roky. (nebo přes tři? Nejsem si úplně jistá, jestli jsem modern-smile měla rok nebo dva...) Takže ještě jednou obrovský DÍK! :3 :)
Callia


Jediná bez přání- 9. Kapitola

23. března 2015 v 9:02 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahojky. Nebudu to nijak okecávat, jelikož máme psaní deseti a já jaksi píšu dvouma prstama a ještě k tomu článek. :D Takže... Užijte si kapitolu. :D :)
Více v celém článku.

Otrokyně měsíce- Jak to bude?

22. března 2015 v 13:49 | Callia |  Otrokyně měsíce: Souboj o přízeň
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem.
Jak jistě víte, psala jsem, že momentálně mám pár povídek, které jsou mi přednější a které chci psát. Ostatní povídky jsem sice nezařadila do pozastavených, ale budou přibývat opravdu mál. To ale není to, o čem jsem s vámi chtěla mluvit. (Psát)

Jak už říká název, jedná se o druhý díl k Otrokyni měsíce. Tahle povídka je spoluautorská (a to s blogerkou Abigail) a upřímě mě její psaní opravdu bavilo. Ale jelikož mám v poslední době málo času a jak už jsem psala v odstavci nahoře... mám i přednostnější povídky, tak jsem se rozhodla, že v psaní téhle povídky končím. Sama Abigail mi psala na email, jak to s povídkou vidím a já ji upřímně odpověděla, že v psaní pokračovat nebudu. :/ Tímhle se chci ještě jednou omluvit.

Ale měla jsem pro ni takoý návrh. Že by tu povídku mohla psát sama. A ona zveřejnila článek, ve kterém se vás- čtenářů ptá, zda byste chtěli pokračování nebo ne. Takže budu opravdu ráda, když se na její článek mrknete a buďto jej okomentujete a nebo jenom zahlasujete v anketě. :)
Díky a ještě jednou se omlouvám.
Callia


Agniteris- 8. Kapitola

21. března 2015 v 18:44 | Callia |  Agniteris
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Tentokrát je to další kapitola Agniteris. Nebudu to více zdržovat a popřeju vám jen to, abyste si ji užili. :)
Více v celém článku.

Rezistence- Recenze? :D

19. března 2015 v 20:30 | Callia |  Recenze
Ahojky. Tak jsme tady se slíbenou... Nechci říkat recenzí, protože nevím, jestli se to dá nazvat recenze. Prostě to berte spíš jako moji názorovku na film Rezistence. :) Nechci to více okecávat, takže se na to rovnou vrhnu.

Do kina jsem šla se dvěma kamarádkami a šli jsme na 3D v dabingu. Což pro mě znamenalo opravdovou smrt, jelikož dabnig opravdu nesnáším! Přijde mi, že pak opadnou všechny emoce, které do toho herci vložili, ale to je zase trochu něco jiného... Takže jsem tedy šli na 3D. (Důvod, proč jsme nešli na 2D, který byl s titulky je to, že nám to prostě nevycházelo časově)
Tak jsme tedy došli do kina, vzali si lístky, koupili popcron a pití a šli si sednout. A teď už se asi přesunu k filmu ok? :D

Už podle začátku film jsem věděla, že tohle bude bomba. A měla jsem pravdu! Podle trailerů jsem si říkala, že tam bude strašně moc akce a bude to až "přeakcováno" a že se mi to celkově nebude moc líbit. Navíc mě druhý díl knížky bohužel dost zklamal a nebavil mě. Do jeho čtení jsem se nutila a každou stránku jsem si říkala: Kdy to sakra skončí? U filmu byly moje rekace přesně opačné. Filmy mě naprosto překvapil a moje otázka spíše byla: Kdy to skončí? Doufám, že az dlouho! (Dobře... Ke konci jsem se už modlila za konec, protože jsem potřebovala strašně moc na záchod) :D

Teď bych vám asi sdělila důvod, proč se mi film tak líbil. Jeden z hlavních důvodů jsou herci, kteří jsou sice stejní jako v 1. díle ale stále stejně dobří. Další bodem je to, že jelikož jsem ten typ člověka, který film srovnává s knihou, čekala jsem, že film bude nuda a neměla jsem od toho velké očekávání. Díky bohu mě Rezistence mile překvapila! Jasně, chyběly tam scény, poměrně dost tam toho upravili (zvláště v druhé části filmu, ze začátku ani tak ne) a podle mě hodně změnili konec. Ale chápu to. Film musí být srozumitelný i pro ty, kteří nečetli knihu to se tady opravdu povedlo!

Nevím, co více bych k tomu dodala. Film se mi líbil, byl emotivní, akční a rozhodně jsem se u něj nenudila! Jediné mínus bylo asi to, že mi nepřišlo, že by ve 3D byly efekty 3D. Takže běžte klidně na normální, jelikož mi přišlo, že to bude téměř stejné. :)

V celém článku malinký spoiler. :)

Menší informačka :)

17. března 2015 v 14:56 | Callia |  Informace
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem.
Tentokrát je to taková menší informačka. :)

Jak už říká název, chci vám trochu vysvětlit stav tady na blogu. Jak jste si jistě všimli, v poslední době je to tady "zaspamované" Jedinou bez přání a nebo Agniteris. Otázka je PROČ? Má to jednoduché vysvětlení, které už jsem myslím několikrát zmiňovala.
WATTPAD! :D Na Wattpad zveřejňuji právě Jedinou bez přání, Agniteris a potom ještě Nocturna creaturis. To znamená, že tyhle povídky jsou pro mě teď v popředí. Tyhle povídky jsou totiž moje nejoblíbenější z těch, které píšu takže... :D

Tímhle vám chci tedy sdělit, že tyto tři povídky budou tady na blogu docela dost často. Nocturna creaturis asi tak často ne, protože... nevím. Já prostě nevím. :D Někdy dostanu chuť na napsání téhle povídky, ale v poslední době tu chuť prostě nemám. :/ Nevím, zda to taky tak máte? :D
Takže to je jedna informace, ze které automaticky vyplívá, že ostatní povídky jako např. Temné tajemství tady moc neočekávejte. Omlouvám se těm, kteří tyhle povídky čtou, ale bohužel mě psaní těch povídek prostě nebaví tolik, jako těch ostatních. :)

Další věc je ohledně SB. Včera jsem se snažila vás všechny oběhnout a alespoň něco vám okomentovat, ale v poslední době mi fakt chybí čas. Ve škole teď máme docela záhul, jelikož Březen je poslední měsíc, kdy něco můžeme udělat se známkami, protože potom jsou Velikonoce a přijímačky a maturity a bla bla bla... Znáte to. :D Takže pokud si teď něco podělám, už nebude moc možností kdy to spravit. :) Proto se omlouvám SB, pokud nějsem nijak zvlášť aktivní.

A poslední informací je to, že ve čtvrtek asi půjdeme s holkama na Rezistenci ve 3D! Nehorázně moc se na to těším a uvažuji, zda napsat nějakou... "recenzi" na ten film. Chtěli byste? (Předem upozorňuji, že ta Rezistence je v DABINGU! A JÁ ČESKÝ DABING NESNÁŠÍM!) :D Ale vážně lidi... PROČ SAKRA DÁVAJÍ DABING?! Normální Rezistence (ta co není ve 3D) je s titulky.. Jakože cože? :D (Důvod, proč nejdu na tu normální je ten, že to nevychází časově. Musíme se stihnout vrátit do 8, což by prostě nevyšlo) :) Trochu víc jsem odběhla... Otázka prostě byla, zda byste chtěli takovou... něco jako recenzi na film Rezistence? :D

To by bylo vše. Vím, že vás to zřejmě strašně otravuje, ale fakt budu ráda, když si budete číst mé povídky i na Wattpadu. :) V poslední době jsem tam častěji než na blogu. :D
PS: Omloouvám se za chyby, ale článek je psán v IKT. :)
Callia

Jediná bez přání- 8. Kapitola

15. března 2015 v 22:14 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. A vidíte správně, je to další kapitola JbP. Vím, že jsem vám slíbila článek, ve kterém vám objasním, proč jsem vlastně jela do Prahy,a el jaksi jsem zjistila, že není moc co říct. :D V Praze se konala jakási kvalifikace na mistrovství evropy v kulečníku (nebo něco podobného) a taťka se tam chtěl jet podívat. No a jelikož tam jel v Pátek a brášin chtěl jet taky a mamka taky, musel ajsem automaticky odjet taktéž, protoe moje babička jela na hory a já bych musela zůstat doma sama. (Tady vidíte, jakmoc mi v tomhle moji rodiče věří.) -_- Ale docela s emi tam líbilo. Pochodili jsme po obchodech, byli jsme na Karlově mostě a tak podobně. Jediné mínus bylo to hnusné počasí. Pořád mrhoilo a byla fakticky strašná zima, takže očekávám, že v nejbližší době mě skolí nějaký kašel nebo škrábání v krku. Už se na to těším! (Ironie, samozřejmě) :D

Oh god... Tomu říkám výkec. No co už... Nebudu vás více zdržovat. Užijte si kapitolu. :)
PS: Ti co mě sledují na Wttpadu ci už tuhle kapitolu mohli přečíst dřív. Stejně jako tu nadcházející. :)
Více v celém článku.


Agniteris- 7. Kapitola

13. března 2015 v 15:00 | Callia |  Agniteris
Ahojky. Tak jsem tady s další kapitlou Agniteris. Nechci to nijak zvlášť okecávat, jen abyste věděli, tenhle článek je přednastavený. V tomhle okamžiku jsem zřejmě na cestě do Prahy. (Proč a co jsem tam dělala se dozvíte v článku, který vydám zřejmě v neděli) :)
No... Teď už si jenom užijte kapitolu. :D
Více v celém článku.

Laser game aneb ZNOVU ZNOVU ZNOVU!

12. března 2015 v 17:06 | Callia |  Blbůstky
Ahojky. Tak jsem tady po trochu delší době s vykecávacím článkem. :D Ještě než začnu, tak vám chci říct, že na wattpadu budu přidávat kapitoly asi dřív než je zveřejním na blogu, protože přeci jenom... nechci aby to tady bylo zaspamované kapitolami. :D Takže pokud si budete chtít počíst a nebude se vám chtít čekat, můžete si to přečíst na Wattpadu. :)
Ale teď už k článku.

Jak jste mohli poznat z názvu, byla jsem na laser game. Měli jsme to s nějakou slevou nebo co, protože jsme tam šli jakoby s intrem. (Samozřejmě nešel celý intr ale jenom 10 holek z našeho patra.) :D Šla jsem tam já a moje 2 spolubydlící. Ostatní holky jsem neznala. Ale upřímně... Větší srandu jsem hodně dlouho nezažila. A jak opět vyplývá z názvu... CHCI NA TO JÍT ZNOVU! Bohužel to normálně stojí myslím 90kč zatímco teď jsem platili jenom 50. To se mi zdá jako přiměřená částka, ale 90kč za 15 minut hraní? To mi přijde docela dost peněz. :/
Ale tenhle článek nemá být o penězích! :D

Upřímně... Když jsem na ten laser game šli (o třičtvrtě na 7) byla jsem totálně vystresovaná. Navíc jsem nesehnala černé kalhoty, takže jsem musela jít v bílo-čereno-modrých legínách a BÍLÉM tričku! (Ano, jsem velice inteligentní člověk -_-) Byla to fakt velká chyba, jelikož to bílé trčiko v tom okolí svítilo. :D Takže pokud chcete jít na laser game, vemte si tmavé oblečení. :D
No... Nakonec jsme tam teda došli. Není to nijak zvlášť daleko od intru, takže v pohodě. :) Chvíli jsme tam seděli a čekali, než odejde tým, co byl před námi. (Měli 20 minut zpoždění). Mezitím nám řekli instrukce, které byli opravdu jednoduché, potom jsme si odhlasovali, že chceme hrát všichni proti všem, vybrali jsme si hudbu (horor) a šli jsme na to.

Jelikož jsem nedávno začala hrát CS (Countre strike, pokud někdo neví), tak to pro mě bylo ještě zábavnější. Běhala jsem tam po té místnosti a naprosto si užívala střílení. Smáli jsme se tam s holkama jak magoři. :D Kdyby vás to zajímalo, skončila jsem poslední. :D Měla jsem nějak -400 bodů :DDDDDD Moje taktika totiž vypadala asi následovně: BĚŽ BĚŽ BĚŽ STŘÍLEJ STŘÍLEJ STŘÍLEJ :D No a to asi byla chyba, protože ostatní holky měli taktiku: SCHOVEJ SE SCHOVEJ SE SCHOVEJ SE :D Takže si asi umíte představit, jak to vypadalo. :D Ale vážně, bylo to naprosto skvělé a já doufám, že si to někdy zahraju znovu. A třeba i na teamy. :D

No a co vy? Hrály jste někdy Laser game? A nebo paintball? (Nevím, jak správně se to píše. A vím, že to nemá nic s laser game společného, ale přeci jen to funguje na podobném ne-li stejném principu- střílení po sobě) :D A pokdu ano, bavilo vás to?
Callia

Jediná bez přání- 7. Kapitola

9. března 2015 v 19:28 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahojky. Tak jsem tady s další kapitolou. A ano, vidíte dobře. Je to další kapitola JbP. :D A hádejte, roč je to zrovna tahle kapitola. Ano, spolubydlící do mě neustále hustí, ať přidám další a další kapitolu. :D
Ale nebojte, to neznaená, že vás tady budu spamovat jen touhle povídkou. :D Na Wattpad budu tyhle kapitoly přidávat asi poměrně často, ale na blog to budu dávat s trochu větším časovým rozmezím. :) Nechci to tady mít celé zaspamované. :D
Navíc ani nevím, jestli tady tu povídku někdo z vás čte. :D
No... Nevím, co více bych řekla. Snad jen to, aby jste si kapitolu užili. :)
PS: Pod tímhle je taktéž kapitola JbP a pod tím kapitola Agniteris!
PS2: JAKÉ ČLÁNKY BYJSTE TADY UVÍTALI? KECACÍ, RECENZE, JINÉ POVÍDKY, NĚJAKÉ VÝZVY NEBO TAK?
Více v celém článku.

Jediná bez přání- 6. Kapitola

8. března 2015 v 22:12 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Nebo spíše kapitolou. :D A ano, je to další přepsaná kapitola JbP. :D
Upřímě jsem vůbec neměla v plánu se do dalšího přepisování pustit (jakože dneska) ale jelikož se moje spolubydlící nějak dohmátla toho, že mám wattpad (já ji o tom nic neříkala! Zajímalo by mě, jak to zjistila) a začala číst právě tuhle povídku... no tak do mě pořád hustí, že mám přidat další kapitolu. :D A tak jsem se do toho pustila. :D
Já vím, že ty chyby tam jsou asi pořád, ale opravdu jsem se snažila je omezit. Hlavně jsem opravovala přímou řeč, ve které jsem kdysi psávala mezery tam, kde být neměly a taky jsem trochu pozměnila některé kostrbaté věty. Ale y/i a čárky... to si myslím, že tam stále chyby budou. Ale doufám, že mi je odpustíte. :D
Ale teď už dost keců! Užijte si kapitolu. :)
Více v celém článku.

Agniteris- 6. Kapitola

7. března 2015 v 16:18 | Callia |  Agniteris
Ahojky. Tak jsem tady s další kapitolou.
A ano, vidíte správně. Opět a zase je to Agniteris. :D Já se moc omlouvám těm, kteří tuhle povídku nečtou a čtou nějaké jiné, ale tahle povídka mě opravdu strašně baví psát a tak mám náladu hlavně na jjeí psaní. :D Proto tady moc neočekávejte jiné povídky. :)
No... Dofuám, že jsem vás tím mocnezklamal, ale sami víte jaké to je, když prostě nemáte chuť na psaní určité povídky. Je lepší to nenapsat vůbec než to napsat, ale špatně. No ne?
Ale teď už konec zdržování. Užijte si (na mě docela dlouhou) kapitolu. :)
Více v celém článku.

Agniteris- 5. Kapitola

3. března 2015 v 14:49 | Callia |  Agniteris
Ahojky. Tak jsem tady s dašlí kapitlou Agniteris. :D Mám pocit, že tahle povídka začíná být vaše oblíbená, což mě strašně těší, protože je to povídka, která mě nějvíc baví psát. :) :3
Pokud mě sledujete na wattpadu, mohli jste si ji přečíst už včera, ale dala jsem ji tam až pozdě večer, takže... :D
No... Nechci to více okecávat, takže vám jenom popřeju, aby jste si užili kapitolu. :)
PS: POD TÍMHLE JE DALŠÍ KAPITOLA NOCTURNA CREATURIS I S NÁDHERNÝM NOVÝM OBRÁZKEM!!!
Více v celém článku.

Nocturna creaturis- 3. Kapitola

2. března 2015 v 21:51 | Callia |  Nocturna creaturis
Ahojky. Tak jsem tady s dalším článkem. Vím, že tady poměrně dlouho nic nepřibylo a za to se omlouvám, ale o jraních prázdninách jsem neměla řístup k Wi-fi, jelikož jsem nebyla doma no a potom... Potom jsem hold nějak neměla náladu na psaní. :D Doufám, že vám to nijak extra nevadí. :D
Tahle kapitola je sice trochu kratší (trochu víc kratší), ale i tak doufám, že si ji užijete. Nic moc se v ní nestalo, ale za to ta další a ta další budou stát za to. Doufám. :D Ještě uvdím, jak se mi je podaří napsat. :)
Tak ateď už nechci zdržovat, takže se dejte do čtení! :)
PS: Málem bych zapomněla!!! Tenhla nádherný obrázek k povídce mi vytvořila adminka/blogerka Vera z katalog-pribehu.blogspot.cz a musím říct, že je vážně skvělá!!! :33 Takže ještě jednou moc a moc děkuju. :)
Více v celém článku.