Duben 2015

Změny změny! SB PŘEČÍST!

24. dubna 2015 v 17:25 Změny
Ahojky. Tak jsem tady po dešlí době s dalším článkem.
Jestli si říkáte, že tenhle blog nějak upadá, máte pravdu. Jestli teď nadáváte, že píšu článek ale k vám na blog nezavítám a že jsem strašná, máte pravdu. A pokud si nic neříkáte... Tak jste zřejmě hodně trpělivý lidé. :D

O co v tomhle článku vlastně jde? Rozhodla jsem se udělat podle mě opravdu velký krok, který, dle mého názoru, povede buď to ke zrušení blogu a nebo k hodě hodně HODNĚ velkému snížení návštěv. Ale víte co? Je mi to naprosto jedno...
V poslední době na blog prostě nemám ani čas ani náladu. Povídky přidávám na wattpad, kd je taky čtou lidé. A tak si říkám... Prčo já ten blog vlastně pořád mám? Musím obýhat SB- což mě zcela upřímně prostě nebaví (Miluju vaše povídky, některé více některé méně, ale prostě musím mít náladu na to si něco přečíst. A kvůli SB jsem k tomu čtení téměř nucena.)

Takže jsem se rozhodla, že SB zruším. Na vaše blogy se sem tam kouknu, něco okomentuji a tak, ale prostě... Ruším SB. Tím samozřejmě padají všechny mé povinnosti jakožto SB, ale i ty vaše. Pokud se vám u mě na blogu nelíbí, pokud tady chodíte (chodili jste) jen z donucení... Tak s tím můžete přestat. A vy, kterým se vám tady líbí... Opravdu budu rád aza každý komentář, každou návštěvu. :)

A jak už jsem se zmiňovala výše... Prosím, založte si wattpad. Je to opravdu skvělá stránka, já tam přidávám povídky poměrně aktvivně a navíc to nemusíte komentovat, pokud nechcete. Wattpad totiž ukazuje, kolik lidí si povídku přečetlo a nebo se tam dá dát vote. Takže je to pro mě prostě i lepší než blog. :)
Callia

Jediná bez přání- 11. Kapitola

18. dubna 2015 v 10:03 | Callia |  Jediná bez přání (přepis)
Ahoj. Jak jste si asi všimli, tenhle blog začíná pomalu upadat. Je to kvůli toho, že nemám nápady na články a vlastně se mi ani do toho psaní moc nechce. V poslední době publikuju hlavně na wattpad. O tom svědčí i to, že dneks atady vadávám 11. kapitolu a na Wattpadu jsem dnes zveřejnila kapitolu 17. Trochu větší rozdíl...

Tíhmle jsem se chtěla i tak trochu omluvit, protože neobýhám a nejsem aktivní. Ale hold na to opravdu nemám náladu. :/ Pokusím se to změnit, ale nic neslibuji. :)
Tak... Ale teď už konec kecání! Užijte si kapitolku. :D
Více v celém článku.

Narozky! :D

10. dubna 2015 v 19:44 | Callia |  Blbůstky
Ahojky. Tak jsem tady po opravdu dlouhé době s další článkem, který NENÍ kapitola! :D Radujme se, veselme se! :D
Jde o to, že mám dneska 16. narozeniny. A ne, nejdu na žádnou kalbu. (Možná zítra půjdu ven, ale jen tak zlehka) :)
Ale to je něco úplně vedlejšího. Tímhle článkem jsem se vám chtěla vbalstně tak trochu "pochlubit" s tím, co jsem dostala. A taky strašně moc poděkovat kamarádkám, protože je mám strašně ráda a josu neuvěřitelně super! :3 Holky, jste skvělý!

Tak a teď už k tomu, co jsem dostala. Dostala jsem krém-make-up proti akné. Vlastně to má léčit a zároveň to funguje jako make-up. :3 Potom jsem dostala řetízek Relikvií smrti a obraceč času. Oba dva jsem si přála a dostala je od rodičů. :3 Dále tužka na oči a deodorant. A ještě pinetky a černé sponky. :)
No a nakonec jsou tady knížky, které jse dostala od mých dvou spolubydlících.

A jsou to Bajky Barta Beedleho. (v angličtině-vždyck yjsem toužila mít něco v AJ :3333333 Potom Novelu ke Stmívání. Poté ilustrovaný průvodce Stmívání. (Doma nemám žádný normální díl Stmívání, ale všechny jsem je četla v el. podobě a ty knížky mě fakt bavily!) A potom Bilý tesák. Na tu knížku se strašně těším, protož eje to... Dovolím si říct, taková klasika, která už byla několikrát zfilmována a já ji ještě ani nečetla ani neviděla. Potom jsem ještě dostala takovou slevovo kartičku. :)

No a ještě nějaké ty peníze a zejmě příští týden (nebo prostě někdy později) pojedeme koupit boty na léto a šaty, které později budu mít do tanečních. :3 Lidi, jak já miluju narozky!
A co vy? Taky máte rádi narozeniny a dostáváte dárky, nebo je to tkové: No a co. Další normální den?
Callia
Vím, že kvalita fotky je 000000,0000000 :D

Agniteris- 10. Kapitola

6. dubna 2015 v 10:58 | Callia |  Agniteris
Ahojky. Tak sjem po delší době zase tady. Tentokrát s další kapitolou Agniteris. :) Je trochu kratší, ale to jsem si už nejspíše zvykli, že? :DD
A co Velikonoce? Taky je tak nesnášíte jako já? -_- Bože... Kdybychmohla ze svátků něco zrušti, jsou to právě Velikonoce.
Ale nebudu se nervovat nad tím, jak pošahaný je to svátek... Užijte si kapitolu. :) :D
Více v celém článku.